WAKACJE 2018

Opublikowane przez Sebastiana Stan Kraków, 06/08/2018


Okres wakacyjny w pełni. Facebook, Instagram, pełen jest zdjęć roześmianych twarzy na tle morza i plaży. Wszyscy wykorzystujemy przysługujący nam urlop, aby choć trochę zapomnieć o codzienności. Jedni zaplanowali go już rok temu, niecierpliwie odliczając dni pozostające do wyjazdu - inni czekają na ostatni moment, aby zarezerwować najbardziej korzystną ofertę. Od czasu kiedy ruszyliśmy z projektem Wakacje Online coraz lepiej poznajemy pragnienia większości Polaków odnośnie wymarzonych wczasów. Do tej pory szyjąc egzotyczne wakacje na miarę mieliśmy tylko styczność z określoną grupą, którą można by scharakteryzować jako ludzi poszukujących przygody Premium (choć wakacje szyte na miarę dostępne są dla wszystkich), mających określone wymagania, nie spędzających całych dni na plaży, którzy wyjeżdżają częściej niż tylko raz do roku.

Jeśli planujesz typowy wypoczynek wakacyjny w sierpniu - nie zwlekaj z decyzją do ostatniego momentu!

1. Wakacje Online dały nam szerszą perspektywę tego jak lubią wypoczywać Polacy i widzimy to jak te preferencje się zmieniają. Coraz częściej odchodzimy od tradycyjnego wyjazdu samochodem na Węgry czy do Chorwacji, na rzecz wakacji samolotem do najciekawszych regionów Europy i Świata. Tradycyjnie w tym roku królują Grecja, Bułgaria i Turcja, ale prawdziwym hitem jest Albania - kraj mało znany przeciętnemu Polakowi, swego rodzaju egzotyczny, nie skażony jeszcze masową turystyką tak jak wymienione wcześniej kierunki, a przy tym na tyle rozwinięty, ze każdy znajdzie tam coś dla siebie.

2. Wiele osób liczyło w tym roku na wspaniałe ceny Last Minute, porównywalne chociażby do tych z maja i czerwca, gdzie nietrudno było kupić ofertę all inclusive z przelotem w okolicach 1500zł. Niestety, ludzie omamieni ze wszystkich stron ofertami "okazji" biur podróży, a nie znający specyfiki okresu letniego, bardzo się rozczarowali. I gdy na początku lipca można jeszcze było znaleźć wakacje poniżej 2000 złotych, to proporcjonalnie do ilości deszczu, który spadł i zagęszczenia sinic w Morzu Bałtyckim, ceny zaczęły rosnąć w sposób nieokiełznany, aż do momentu kiedy w połowie miesiąca większość kierunków została w 99% wyprzedana. I tak na rynku pozostały tylko najdroższe oferty, a ludzie, którzy zazwyczaj termin urlopu mają założony z góry, musieli zapłacić o kilkadziesiąt procent więcej, albo zostali w domu.

3. Dlatego jeśli planujecie typowy wypoczynek wakacyjny w sierpniu - nie zwlekajcie z decyzją do ostatniego momentu. Lepiej już teraz zarezerwować wymarzoną ofertę, mając jeszcze stosunkowo duży wybór, a nie być skazanym tylko na to, co zostało. Zapraszamy Was na www.wakacje-online.pl gdzie znajdzie szeroki wachlarz propozycji, a nasi doradcy pomogą Wam w wyborze wakacji marzeń.

Do you want to share?

Sebastian Stan

Sebastian, lat 29, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia rosyjska, od dziecka zapalony podróżnik, który pasję odziedziczył po dziadku. W życiu kieruje się mottem: "Wolę mieć paszport pełen stempli, niż dom pełen rzeczy" . Infobrokeringiem turystycznym zajmuje się od 5 lat, ale w karierze zawodowej ma tak ciekawe doświadczenia jak sprzedaż oświetlenia LED czy węzłów betoniarskich :)
Flyme Travel to spełnienie jego marzeń o pomaganiu ludziom w nauce podróżowania, przekazywanie swojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim w zarażaniu pasją, stąd nazwa - Fly Me, czyli zabierz mnie - z pewnością jakby mógł, to zabrałby wszystkich na koniec świata.

Napisz do nas lub zadzwoń

„Fly me” oznacza zabierz mnie, a my zabierzemy Cię do Twojego własnego raju.


  • FLYME TRAVEL SEBASTIAN STAN

    Kraków

  • +48 883 679 955, 12 265 80 62

  • flymetrav@gmail.com