PODRÓŻE TWOICH MARZEŃ

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i rezerwuj tanie bilety, samochody i hotele

ZAREZERWUJ TERAZ ZAMÓW WYCENĘ

POLECANE KIERUNKI

WYBIERZ WAKACJE DLA SIEBIE

Mauritius
Ocean Indyjski
Luxry

To niezbyt wielkie wyspiarskie państwo na Oceanie Indyjskim wdarło się przebojem na turystyczną top-listę biur podróży w Polsce.Główne atrakcje to wydmy Chamarel i ziemia siedmiu kolorów.

SPRAWDŹ
Zanzibar
Ocean Indyjski
Relax

Zanzibar jest niewielką wyspą leżącą na Oceanie Indyjskim.Swą sławę wśród podróżników zawdzięcza pięknym plażom, krystalicznie czystej wodzie i ogromnej gościnności mieszkańców.

SPRAWDŹ
Kuba
Ameryka
Luxry

Flyme Travel pozwoli Ci odbyć niesamowitą podróż do przeszłości: zobaczysz jak wyglądają sklepy na kartki w Hawanie, dowiesz się co kubańczycy nazywają Polaquito.

SPRAWDŹ

Japonia
Azja
Relax

To dobry przedsmak na naukę zwiedzania Azji: wszystko jest czyste, uporządkowane, a jednocześnie orientalne i niezwykłe. Ta cała feeria smaków i barw, ta inność jest tak pociągająca, że można się od niej uzależnić.

SPRAWDŹ
Brazylia
Ocean Indyjski
Luxry

Dawna stolica i najbardziej znane miasto Brazylii.Daje turystom wszystko to co ma w sobie najlepszego: plażę, góry wyrastające z oceanu, wspaniałe atrakcje i wszechobecną sambę

SPRAWDŹ
Barbados
Ocean Indyjski
Luxry

Barbados nazywany jest małą Anglią ze względu na swój brytyjski, kolonialny charakter.słynnie z przepięknych plaż m.in. słynnymi Dover i Crane Beach, karaibskiego luzu i braku standardowych atrakcji

SPRAWDŹ