BUSINESS
TRAVEL
> Wszystkie dostępne linie lotnicze
> Oszczędność czasu i pieniędzy

O NAS


Lotgrupowy.pl został stworzony przez Flyme Travel, jednego z liderów branży, aby pomóc w wyszukiwaniu i zarezerwowaniu grupowych biletów lotniczych. Szukasz transportu lotniczego dla pracowników swojej firmy, drużyny sportowej lub zespołu? Zespół Flyme Travel przygotuje dla Ciebie najlepsze rozwiązania - wyślij zapytanie przez nasz Formularz lub zadzwoń do nas.


Doświadczeni doradcy i kasjerzy lotniczy - dzięki długoletniej znajomości branży jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania i najlepsze połączenia lotnicze Wsparcie 24/7 - w trakcie całego procesu rezerwacyjnego oraz podróży lotniczej służymy pomocą


Wszystkie dostępne linie lotnicze - przy przygotowywaniu oferty korzystamy ze wszystkich dostępnych źródeł


Szybka i profesjonalna obsługa- każde zapytanie i każdego klienta traktujemy priorytetowo, nie ważne czy jest to rezerwacja dla 12 czy 112 osób


Odpowiemy na każde pytanie - zadzwoń do nas lub napisz

Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie - skontaktujemy się z Tobą

FAQ - Najczęściej zadawane pytaniaMinimalna liczba osób przy rezerwacji grupowej biletów lotniczych to 10 osób, nie ma górnej granicy ilości pasażerów.
Cena biletów grupowych w większości przypadków zdecydowanie różni się od cen biletów indywidualnych. Wynika to z różnicy w wysokości taryf, współczynnika zapełnienia samolotu na danej trasie i wielkości grupy.
Bilety grupowe najlepiej rezerwować z jak największym wyprzedzeniem (nawet 12 miesięcy wcześniej), kiedy miejsc w samolocie jest jeszcze dużo – próba rezerwacji na ostatni moment może skutkować odmową sprzedaży biletów przez linię lotniczą. Szczególnie tyczy się to wysokiego sezonu (wakacje) lub gdy w danym kraju odbywają się bardzo duże wydarzenia sportowe, polityczne czy kulturalne.
Nie, w większości linii lotniczych dane pasażerów podaje się dopiero na ok. 30 dni przed wylotem.
Nie, jeżeli rezerwacja dokonywana jest na kilka miesięcy przed wylotem, istnieje możliwość podzielenia płatności na kilka części tzw. Depozytów.
Przy każdym zapytaniu wysyłamy prośbę o wycenę do wszystkich dostępnych linii lotniczych, proces odpowiedzi trwa z reguły do 48h. Termin ważności oferty to 7 dni.
Po zaakceptowaniu oferty przygotowujemy umowę rezerwacji grupowych biletów lotniczych, w której znajdą Państwo informacje o przelocie, warunkach płatności i anulacji. Po podpisaniu umowy wystawiamy fakturę na wpłatę pierwszego Depozytu lub całości kwoty.
Oczywiście, w trakcie całej podróży lotniczej jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.Masz dodatkowe pytania?
Nr telefonu: +48 883 679 955 i +48 12 265 80 62