DLA FIRM

Flyme Travel dla Firm


Flyme Travel dostarcza firmom nowoczesne rozwiązania w zakresie wyjazdów MICE (meetings, incentive, conferencing, exhibitions).

* Jeśli Ty lub Twoi pracownicy często podróżujecie za granicę, organizujesz wyjazdy motywujące, uczestniczysz w konferencjach lub targach międzynarodowych, a w Twojej firmie nie ma osoby odpowiedzialnej za organizację wyjazdów- to usługa infobrokera turystycznego jest idealnym rozwiązaniem, które pomoże Ci zaoszczędzić zarówno czas Twój i Twoich pracowników, jak i pieniądze.

Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że w mikro-, małych i średnich przedsiębiorstwach, w większości nie ma osób odpowiedzialnych za wyjazdy zagraniczne. Często organizacja podróży spada na barki osoby, która nie ma doświadczenia w wyszukiwaniu przelotów, noclegów czy hoteli, a co za tym idzie nie jest w stanie ocenić, która oferta jest najkorzystniejsza, narażając przy tym firmę na straty. Z kolei firmy takie przeważnie szukają oszczędności i nie chcą wydawać majątku na organizację wyjazdów przez tradycyjne biura podróży.

* Infobroker, mając dostęp do zaawansowanych narzędzi wyszukiwania jest w stanie zaoszczędzić na jednej podróży do kilkudziesięciu procent w porównaniu do ofert wyszukanych przez Twoich pracowników!

Możemy Państwu zaproponować kilka form współpracy
Oferta indywidualna

Dla firm, w których podróże zagraniczne odbywają się kilka razy do roku.
Napisz nam szczegóły, a my w ciągu maksymalnie 24h przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.Oferta Abonamentowa

Dla firm, w których podróże zagraniczne organizowane są cyklicznie lub kilka razy w miesiącu.
Forma abonamentowa z indywidualnie ustalanymi warunkami pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, oraz daje pewność, że każdą podróż zaplanuje wykwalifikowana osoba.

WYJAZDY GRUPOWE

Wyszukiwanie i wystawianie biletów, możliwość płatności w ratach, wyszukiwanie hoteli, transferów, atrakcji i doradztwo w zakresie organizacji wyjazdu.