BLOG FLYME TRAVEL


Odkryj pasję do podróży
Instagram Facebook

NASZE PASJE


Podróże

WAKACJE 2018

Okres wakacyjny w pełni. Facebook, Instagram, pełen jest zdjęć roześmianych twarzy na tle morza i plaży. Wszyscy wykorzystujemy przysługujący nam urlop, aby choć trochę zapomnieć o codzienności. Jedni zaplanowali go już rok temu, niecierpliwie odliczając dni pozostające do wyjazdu - inni czekają na ostatni moment, aby zarezerwować najbardziej korzystną ofertę. Od czasu kiedy ruszyliśmy z projektem Wakacje Online coraz lepiej poznajemy pragnienia większości Polaków odnośnie wymarzonych wczasów. Do tej pory szyjąc egzotyczne wakacje na miarę mieliśmy tylko styczność z określoną grupą, którą można by scharakteryzować jako ludzi poszukujących przygody Premium (choć wakacje szyte na miarę dostępne są dla wszystkich), mających określone wymagania, nie spędzających całych dni na plaży, którzy wyjeżdżają częściej niż tylko raz do roku.

by Sebastian Stan, 06/08/2018

Czytaj więcej

Lifestyle

KALENDARZ PODRÓŻNICZY 2018

2018 to idealny rok dla podróżników. Łącząc dni wolne i weekendy mamy do dyspozycji aż 108 dni wolnych, a dodając jeszcze przysługujący nam urlop, 1/3 roku możemy spędzić w podróży. Większość ludzi planuje wykorzystać urlop w wakacje i o ile w przypadku posiadania dzieci jest to w pełni zrozumiałe, to w przypadku pozostałych osób lepiej udać się w podróż poza najwyższym sezonem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kalendarz: 12 kierunków na 12 miesięcy.

by Sebastian Stan, 24/01/2018

Czytaj więcej

Podróże

POMYSŁ NA TANI CITY BREAK - GRUZJA i AZEJBERDŻAN

Dla wszystkich naszych czytelników Flyme Travel chcielibyśmy zaproponować nowy cykl: Pomysł na tani City Break, w którym będziemy przedstawiać miejsca, które warto odwiedzić, jeśli nie dysponujemy dużą pulą pieniędzy lub urlopu.

by Sebastian Stan, 08/11/2017

Czytaj więcej

Lifestyle

JAK ZAPLANOWAĆ BUDŻET NA PODRÓŻ

Kochamy podróże! Morze, plaża, przyroda, wypoczynek, brak stresu i problemów. Gdyby tylko urlop i pieniądze leżały na ulicy, to pewnie co tydzień większość z nas pakowałaby walizki i leciała na drugi koniec świata. Niestety, zarówno standardowe 26 dni urlopu, jak i średnia krajowa pozwalają z reguły 1-2 razy w roku cieszyć się błogim wypoczynkiem. Dlatego też dzisiaj chcielibyśmy podjąć temat planowania budżetu podróży, tak abyście mogli jak najlepiej zaplanować swój wypoczynek.

by Sebastian Stan, 20/10/2017

Czytaj więcej

Podróże

JAK POJECHAĆ NA WAKACJE BEZ BIURA PODRÓŻY

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wiele możecie zobaczyć za 2500zł? Czy wiedzieliście, że za tę kwotę moglibyście spróbować prawdziwego Pad Thai w Bangkoku, wypocząć wśród zielonych pól Bali, albo zatańczyć Salsą w Hawanie? .

by Sebastian Stan, 26/08/2016

Czytaj więcej

Lifestyle

5 WROGÓW TANIEGO PODRÓŻOWANIA

Większość tradycyjnych biur ma w swojej ofercie tzw. sztampowe kierunki i oferty. Przyzwyczaiły nas one do tego, że podróż ma być możliwie jak najtańsza, najlepiej last minute z przelotem bezpośrednim i koniecznie wyżywieniem lub jeszcze lepiej - all inclusive. To celowe działalnie biur, ubezwłasnowolniające turystów, którzy nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu w innych warunkach. Jest to ogromny błąd i przekonam Was dlaczego.

by Sebastian Stan, 11/09/2017

Czytaj więcejPodróże

PIERWSZE WAKACJE EGZOTYCZNE BEZ BIURA PODRÓŻY

Według badania "IPSOS Polska" co roku ponad 5mln. Polaków wyjeżdża za granicę, z tego ponad połowa korzysta z usług tradycyjnych biur podróży, a Ci wyjeżdżający samodzielnie wybierają w większości podróż samochodem do najbliższych sercom naszym rodakom krajów jak Chorwacja czy Węgry. IPSOS zapytał ankietowanych, dlaczego zdecydowali się na samodzielne organizowanie wakacji lub pójście do biura podróży.

by Sebastian Stan, 20/09/2016

Czytaj więcej

Sebastian Stan

Sebastian, lat 29, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia rosyjska, od dziecka zapalony podróżnik, który pasję odziedziczył po dziadku. W życiu kieruje się mottem: "Wolę mieć paszport pełen stempli, niż dom pełen rzeczy" . Infobrokeringiem turystycznym zajmuje się od 5 lat, ale w karierze zawodowej ma tak ciekawe doświadczenia jak sprzedaż oświetlenia LED czy węzłów betoniarskich :)
Flyme Travel to spełnienie jego marzeń o pomaganiu ludziom w nauce podróżowania, przekazywanie swojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim w zarażaniu pasją, stąd nazwa - Fly Me, czyli zabierz mnie - z pewnością jakby mógł, to zabrałby wszystkich na koniec świata.Napisz do nas lub zadzwoń

„Fly me” oznacza zabierz mnie, a my zabierzemy Cię do Twojego własnego raju.


  • FLYME TRAVEL SEBASTIAN STAN

    Kraków

  • +48 883 679 955, 12 265 80 62

  • flymetrav@gmail.com